بنر تبلیغاتی چیست
بنر تبلیغاتی چیست ؟
خرداد ۲, ۱۳۹۶
انواع بنر تبلیغاتی
انواع بنر تبلیغاتی
مهر ۱۴, ۱۳۹۶

بنر تلگرام 

چند سالی ست که نرم افزار های پیام رسان به صورت چشمگیری در بین عموم کاربران نقش مهمی را ایفا میکند . بطوری که کاربران در سنین مختلف روز و شب ها و ساعت ها زمان خود را صرف مشاهده و مرور شبکه های پیام رسان میکنند . نرم افزار های مختلفی برای انتقال پیام وجود دارد که با توجه به امکانات و نوع رابط کاربری ، افراد به خود جذب میکنند . در این بین نرم افزار پیام رسان تلگرام توانسته در بین عموم استفاده پر رنگ تری نسبت به رقبای هم تراز خود داشته باشد ، این روزها کمتر شاهد آن هستیم که فردی این نرم افزار را روی گوشی و تبلت های هوشمند خود نداشته باشند .

کاربرد نرم افزار تلگرام

تلگرام با توجه به امکاناتی که در انحصار کردن کاربران خود قرار می دهد از جمله ایجاد کانال تلگرام و یا راه اندازی گروه های متفاوت برای هر فرد ، به میزان محبوبیت خود در بین عموم افزوده است ، به نحوی که این روزها هر فردی که در هر صنفی فعالیت کند و یا هر تخصصی داشته باشد با راه اندازی یک کانال و یا گروه میتواند افراد و دوستان خود در اتاق مجازی خود میزبانی کند و توانایی خود را به اشتراک آن ها بگذارد .

برای مثال اغلب مدیران مدارس ، معلمان ، کارفرمایان و … با راه اندازی یک کانال و یا گروه به اطلاع رسانی در صنف و حیطه فعالیت خود میپردازند . گاها از طریق طراحی بنر و به نوعی بنر تلگرام و یا از طریق متن این عمل را انجام میدهند .

بنر بین پستی تلگرام

نقش بنر تلگرام در بازاریابی اینترنتی 

در موضوع که درباره بنر تلگرام می باشد ، باید اشاره که بنر تلگرام در چه مواقعی کاربرد دارد و می تواند نقش داشته باشد . از زمانی نرم افزار Telegram  فراگیر شد و تعداد کاربران زیاد ایرانی به خود جذب کرد مدیران و صاحب کسب و کار که همواره به دنبال یک روزنه در تبلیغات آنلاین خود هستند این نرم افزار پیام رسان مورد هدف خود قرار داند به نوعی که این روزها این نوع بازاریابی اینترنتی جزو یکی از راهکارهای فوق العاده و تاثیر گذار بر روی فروش محصولات به شمار می رود .

در پستی که در آموزش طراحی بنر به عنوان * بنر تبلیغاتی چیست * اشاره داشتیم ، بنر کانال تلگرام جزو زیر مجموعه و به نوعی بنر پست ثابت می باشد . در صورتی که شما یک کانال با تعداد کاربر زیاد طبیعی و هدفمند باشید ، طراحی یک بنر تبلیغاتی خوب و حرفه ای نقش مهمی بر میزان افزایش فروش شما خواهد داشت .

نکات مهم برای طراحی بنر کانال تلگرام 

۱ – متن های تبلیغاتی کوتاه و کلیدی را برای تبلیغات تلگرام خود در نظر بگیرید و انتخاب و استفاده تعداد متن های زیاد و کسل کننده خودداری کنید .

۲ – از سایز های رایج و استاندارد برای طرح خود استفاده کنید ، سایز تریف شده میانگین ۵۰۰ در ۵۰۰ پیکسل و یا ۵۷۰ در ۵۷۰ پیکسل در نظر گرفته شده است .

۳ – در صورتی که تخصص کامل و لازم را در زمینه طراحی ندارید ، میتوانید طراحی بنر تلگرام خود به دست تیم ما حرفه ای طراحان لوگو ایران بسپارید > سفارش طراحی 

نتیجه گیری :

در صورت استفاده بهینه و صحیح از تبلیغات تلگرامی ، این نوع اگهی میتواند تاثیر بسزایی در فروش شما داشته باشد ، کافی ست نکات قابل توجه در آن رعایت و تبلیغات بپردازید .

انتهای مطلب .

اختصاصی طراحی لوگو ایران .

iranian logo designer
iranian logo designer
با سلام و احترام ، رضا فراهانی هستم متولد دی ماه 1368 ، علاقه مند به نرم افزارهای گرافیک دو بعدی ، از سال 93 تصمیم به راه اندازی یک وب سایت طراحی گرافیک داشتم و با وب سایت طراحی بنر رضاگراف فعالیت خود در فضای مجازی اغاز کردم و با توجه به تغییر رویکرد ، درک کنار وب سایت رضاگراف ، با رویکردی متفاوت . اینجا و با طراحان لوگو ایران در خدمت شما هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *